Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum BITVY

příspěvky 11141 - 11160 Napsat příspěvek

TedGeorge

Saving...
598513
Saving...
TedGeorge
0 0
reagovat

Ted

WOW super cute
598512
[link="http://data.whicdn.com/images/45816951/omg-cute-things-120312_04-Copy-600x350_large.jpg"]WOW[/link] super cute
Ted
0 0
reagovat
Molly C. Quinn aneb Castleova prý již plnoletá (courtesy of Duro) dcera Alexis... link
598511
Molly C. Quinn aneb Castleova prý již plnoletá (courtesy of Duro) dcera Alexis... http://n2.9cloud.us/11/molly_c_quinn_2022856717.jpg
0 0
reagovat

imf

Promíjí se za 2 slova v článku: Ivana MIlicevic 8)
598481
Promíjí se za 2 slova v článku: Ivana MIlicevic *8)*
imf
0 0
reagovat
Tak po reseni shury bude novinka za chvilku skrz TVZone... sorry za zmateni narodu. Nicmene to co jsem rekl plati. :)
598480
Tak po reseni shury bude novinka za chvilku skrz TVZone... sorry za zmateni narodu. Nicmene to co jsem rekl plati. :)
0 0
reagovat
Dnesni dil jste si vydupali v tyhle diskuzi. Tak na to myslete. :) link
598479
Dnesni dil jste si vydupali v tyhle diskuzi. Tak na to myslete. :) http://www.moviezone.cz/clanek/24022-bitva-buchet-215-televizni-strip-poker/
0 0
reagovat

TonyClifton

:+
598471
*:+*
TonyClifton
0 0
reagovat
Geez, nekamenujte mě, jsem v šestý sezoně a pořád se mi líbí. :D

Lepší?
598473
Geez, nekamenujte mě, jsem v šestý sezoně a pořád se mi líbí. *:D* [link="http://images.zap2it.com/images/tv-EP00115127/friends-lisa-kudrow-2.jpg"]Lepší?[/link]
0 0
reagovat
Kdo ale neskutečně zraje je Gwyneth Patrow, jak jsem jí měl kdysi za tuctovku, tak teď :+
598472
Kdo ale neskutečně zraje je Gwyneth Patrow, jak jsem jí měl kdysi za tuctovku, tak teď *:+*
0 0
reagovat

Memphis

Ano, není ani pořádně vidět = je nádherná. Taky se mi nejvíc líbí, když ji nevidím.
598470
Ano, není ani pořádně vidět = je nádherná. Taky se mi nejvíc líbí, když ji nevidím.
Memphis
0 0
reagovat

Memphis

Nevím no... Fotka pěkná, ale v pozdějších sezónách přátel na mě fakt působila silně asexuálně.
598465
Nevím no... Fotka pěkná, ale v pozdějších sezónách přátel na mě fakt působila silně asexuálně.
Memphis
0 0
reagovat

Ted

I beg to differ... link
598467
I beg to differ... http://www.pulsarmedia.eu/data/media/19/Lisa%20Kudrow%201920X1200%2022821%20Sexy%20Wallpaper.jpg
Ted
0 0
reagovat
Tak jsem si Jeri Ryan musel googlit, protože ta fotka tady v bitvě je úplně zřitě, a musím říct jakože hodně dobrý ;)

P.S.: Pár fotek u buchet přímo křičí o update.
598466
Tak jsem si Jeri Ryan musel googlit, protože ta fotka tady v bitvě je úplně zřitě, a musím říct jakože hodně dobrý *;)* P.S.: Pár fotek u buchet přímo křičí o update.
0 0
reagovat

Memphis

Jeri Ryan je tuším milfka per excellence, Helena Bonham Carter je ústřel...
U Courteney by se mohlo spekulovat, ale poslední roky se mi teda vůbec nelíbí, Lisa Kudrow není sexy a nikdy nebyla sexy.
598463
Jeri Ryan je tuším milfka per excellence, Helena Bonham Carter je ústřel... U Courteney by se mohlo spekulovat, ale poslední roky se mi teda vůbec nelíbí, Lisa Kudrow není sexy a nikdy nebyla sexy.
Memphis
0 0
reagovat

Ted

Jeri Ryan? Helena Bonham Carter?

Ok, beru, ale je podle mě trochu škoda, že se tohle striktně omezuje na současnost. Přecejen od Přátel uplynulo jenom deset let.
598460
Jeri Ryan? Helena Bonham Carter? Ok, beru, ale je podle mě trochu škoda, že se tohle striktně omezuje na současnost. Přecejen od Přátel uplynulo jenom deset let.
Ted
0 0
reagovat

TedGeorge

Jennifer větší milfka než Courteney? V jakým vesmíru žiješ? :D
598458
Jennifer větší milfka než Courteney? V jakým vesmíru žiješ? *:D*
TedGeorge
0 0
reagovat

Memphis

Když Courteney tak za Cougar Town, když Cougar Town, tak Busy Philipps. :))
598457
Když Courteney tak za Cougar Town, když Cougar Town, tak Busy Philipps. *:))*
Memphis
0 0
reagovat

Memphis

Protože Jennifer jako jediná zestárla do milfky? Lisa i Courteney byly fajn, ale jak to říct... Do bitvy buchet fakt ne...
598456
Protože Jennifer jako jediná zestárla do milfky? Lisa i Courteney byly fajn, ale jak to říct... Do bitvy buchet fakt ne...
Memphis
0 0
reagovat

Tony

:D

Když je v bitvě Jennifer Aniston, proč nepřidat Courteney Cox a Lisu Kudrow?
598453
*:D* Když je v bitvě Jennifer Aniston, proč nepřidat Courteney Cox a Lisu Kudrow?
Tony
0 0
reagovat

Tony

:D:D:D:D:D
:+:+:+:+:+
598451
*:D**:D**:D**:D**:D* *:+**:+**:+**:+**:+*
Tony
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se