reaguje na:
drive
Opravdu? 🙂a co baví takového normálního člověka podle tebe? A kde se fantazii kladou meze?a co v sexu už je zahranou? Je to jen akademická otázka. Ale samozřejmě můžeš odpovědět. Chápu, kam tím míríš, já třeba nemusím sadistický scény ve filmech, ani v pornu, ale tohle není srbski film, ani originál 8 mm, je to jasná nadsázka, ale ikdyby nebyla, je to film, stejně jako milujeme filmy o mafiánech a zabijacich, ale v reálu by jsme si mezi ně jen tak nesedli, nebo by jsme se minimálně cítili nesvý, i vedle takového Johna Matrixe z Komanda, co právě poslal na onen svět 74 lidí. Ale jak říkám je to jen film. Stejně jako čteš v diskuzi článku o nějakým ohavným činu, lidi co by mu udělali jak by ho stáhli z kůže atd, je to jen fantazie, v reálu by se v průběhu toho zeblili… no nic sorry neber to osobně, jen jsem chtěl říct , že se na Klaunovi Vánoce zvrácenym způsobem těším
|
reagovat
|
) fantasy prvky ve filmu vs "realisticky" podaný trailer jen s pár náznaky něčeho nadpřirozeného - doufám, že tuhle podvratnou mystifikační linku pojedou celou kampaň a design všemožných potvor z antické mytologie si nechají až do filmu jako překvapení).
) výpravu sere pes (všem malověrným bych doporučil se podívat na The Return s Fiennesem, aby na vlastní kůži pocítili, jak vypadá skutečná low cost sandálovka), tohle bude absolutní blockbusterový nářez od produkčních hodnot, přes snový casting, až po Nolanovo vypravěčské mistrovství (jestli si u něj na něco vsadit, tak na to, že navzdory přítomnosti bohů a monster se i tady pokusí o nějakou dekonstrukci/demýtizaci celého žánru)
. 